Шабельна пила Makita JR3061T
11 999 грн.
Шабельна пила Makita JR3061T
| Артикул | JR3061T |
| Гарантия | 36 |
| Код | 638958 |
Описание
Сабельна пилка призначена для різання металу без іскор та демонтажу різних конструкцій Ефективний двигун 1250 Вт. Зміна пиляльного полотна без використання додаткових інструментів Великий курковий перемикач. Ваші пальці не втомляться навіть після тривалої роботи з інструментом. Ергономічна рукоятка. Система регулювання напрямної без інструментів.Регулювання проводиться натисканням відповідної кнопки Надійна, пилозахищена та вологостійка конструкція головки
Характеристики
| Виробник | Makita |
| Довжина | 487 мм |
| Призначення | професійний |
| Висота | 177 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Живлення | мережа |
| Вага | 3.8 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...