Підставка до ноутбука OfficePro LS112G
| Артикул | LS112G |
| Гарантия | 12 |
| Код | 798768 |
Описание
Оптимізуйте свою робочу ефективність і комфорт з підставкою для ноутбука OfficePro LS112G, що поєднує в собі мінімалістичність і зручність використання. Завдяки регульованому куту нахилу, ви зможете зручно налаштувати екран ноутбука для оптимального перегляду і комфортної роботи.
Додатково, обертання на 360 градусів дає змогу швидко та легко змінювати орієнтацію пристрою, забезпечуючи повний доступ до всіх його портів і функцій. Підставка виготовлена з надійної алюмінієвої конструкції, що забезпечує стійкість і довговічність використання. Силіконові антиковзкі накладки на основі підставки і на опорних поверхнях допомагають уникнути ковзання ноутбука і забезпечують його надійну фіксацію.
Особливості:- Регулювання кута нахилу.
- Обертання на 360 градусів.
- Надійна алюмінієва конструкція.
- Силіконові антиковзні накладки.
- Складана конструкція.
Характеристики
| Виробник | OfficePro |
| Тип | Для ноутбуків до 17', З пасивним охолодженням, Для ноутбуків і планшетів |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Розмір | 260 х 238 х 64 мм |
| Матеріал | алюміній + силікон |
| Колір | Сірий |
| Особливості | регульована висота і нахил підставки |
| Вага | 1.04 кг |
Отзывы
- Комментарии