Перфоратор Tekhmann TRH-1120 DFR (845235)
3 150 грн.
Перфоратор Tekhmann TRH-1120 DFR (845235), Тип - побутовий, споживана потужність - 1120 Вт, режими - свердління, удар, свердління + удар, тип патрона - SDS+, сила (енергія) удару - 3 Дж, вага -
| Артикул | 845235 |
| Гарантия | 36 |
| Код | 476090 |
Описание
Перфоратор Tekhmann TRH-1120 DFR (845235), Тип - побутовий, споживана потужність - 1120 Вт, режими - свердління, удар, свердління + удар, тип патрона - SDS+, сила (енергія) удару - 3 Дж, вага -
Характеристики
| Виробник | Tekhmann |
| Тип | побутовий |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 1120 Вт |
| Вага | 3.5 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
