Осушувач повітря Olimpia Splendid OS-2063
9 999 грн.
Осушувач повітря Olimpia Splendid OS-2063, Тип - побутовий, влаговидалення (л / добу) - 16 л/добу, споживана потужність - 200 Вт, тип управління - електронне, дисплей - так, габарити - 512 х 29
| Артикул | OS-2063 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 855163 |
Описание
Aquaria S1 16 P - осушувач повітря, який оптимізує свою роботу для швидкого висихання білизни. Завдяки режиму прання Aquaria S1 16 P ідеально підходить для пральні, але також ідеально підходить для всіх приміщень будинку. Завдяки подвійній системі фільтрації вона допомагає зменшити вміст основних алергенів у повітрі та усуває неприємні запахи.
Характеристики
| Виробник | Olimpia |
| Тип | побутовий |
| Габарити | 512 х 293 x 218 мм |
| Дисплей | так |
| Спосіб установки | мобільний |
| Колір | білий |
| Особливості | зручно транспортувати, фільтр, що легко очищається, функція осушення, індикатор заповнення резервуара, Індикатор рівня вологості, таймер на увімкнення/вимкнення |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Вага | 11 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...