Блок живлення для систем відеоспостереження Dahua PFM300
369 грн.
Блок живлення для систем відеоспостереження Dahua PFM300, Тип - клемний, Вхідна напруга - 180-264В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 2 А, клемна колодка, захист від перевантаження, захист від коротког
| Артикул | PFM300 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 408073 |
Описание
Блок живлення для систем відеоспостереження Dahua PFM300, Тип - клемний, Вхідна напруга - 180-264В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 2 А, клемна колодка, захист від перевантаження, захист від коротког
Характеристики
| Виробник | Dahua |
| Тип | клемний |
| Вихідний струм | 2 А |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Вага | 160 г |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...