Кулер до процесора ID-Cooling DK-01T
| Артикул | DK-01T |
| Гарантия | 12 |
| Код | 443746 |
Описание
Активна система охолодження має спеціалізований фірмовий механізм фіксації вентилятора. Кулер обладнаний алюмінієвим радіатором із пластинчастими ребрами — забезпечує активний теплообмін у процесі роботи вентилятора з оптимізованою крильчаткою. У такий спосіб, вибравши цей кулер, ви надовго забудете про перегрівання процесора, а також зможете з комфортом працювати за вашим комп'ютером навіть за тривалого навантаження на процесор.
Комплектація: Кулер, кріплення до материнки, термопаста.
Характеристики
| Виробник | ID-Cooling |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Рівень шуму | 23.8 dB |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2200 об/хв |
| Розмір (загальний) | 110 x 110 x 52 мм |
| Колір | чорний |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Підсвітка | немає |
Отзывы
- Комментарии