Кулер до процесора Deepcool CK-11509 (DP-ICAP-11509)
189 грн.
Кулер до процесора Deepcool CK-11509 (DP-ICAP-11509), Для процесорів - INTEL, сокет - 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 92 мм, Максимальна частота обертів
| Артикул | DP-ICAP-11509 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 860326 |
Описание
Компактний кулер для процесора DeepCool сумісний із найпоширенішими сокетами Intel для холодних процесорів з TDP до 65 Вт включно.
Швидкість обертання вентилятора становить 2200 обертів на хвилину за рівня шуму в 26.8 дБ. Радіатор кулера виготовлений з алюмінію.
Швидкість обертання вентилятора становить 2200 обертів на хвилину за рівня шуму в 26.8 дБ. Радіатор кулера виготовлений з алюмінію.
Характеристики
| Виробник | Deepcool |
| Сокет | 1156, 1200, 1150, 1151, 1155 |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Підсвічування | немає |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Рівень шуму | 26.8 dB |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Розмір (загальний) | 94.5 x 94.5 x 56 мм |
| Колір | чорний |
| Для процесорів | INTEL |
| Розміри вентиляторів | 92 х 92 х 25 мм |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 38.62 CFM |
| Вага | 147 г |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
