Кулер до корпусу TFD-6020 M 12 Z TITAN
Рейтинг:
Поділитися
Кулер до корпусу TFD-6020 M 12 Z TITAN, 1, 60 мм, Z-bearing, 4000RPM, пластик, 26dB, 3pin, 60 х 60 х 20 мм
Артикул TFD-6020 M 12 Z
  • Отзывы
TITAN TFD-6020M12Z відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
Виробник TITAN
Розмір 60 х 60 х 20 мм
Кількість вентиляторів 1
Струм споживання вентиляторами 0.17 А
Рівень шуму 26dB
Матеріал пластик
Діаметр вентиляторів 60 мм
Тип роз'єму підключення 3pin
Максимальна швидкість обертання вентиляторів 4000RPM
Тиск 2.79 мм H2O
Тип підшипника Z-bearing - масляний підшипник
Напруга живлення вентиляторів 12 В
Повітряний потік 17.6 CFM
Енергоспоживання вентиляторів 2.04 Вт