Кулер до корпусу TFD-5010 M 12 Z TITAN
196 грн.
Кулер до корпусу TFD-5010 M 12 Z TITAN, 1, 50 мм, Z-bearing, 4500RPM, пластик, 23 dB, 4pin, 50 х 50 х 10 мм
| Артикул | TFD-5010 M 12 Z |
| Гарантия | 12 |
| Код | 123159 |
Описание
Уся потужність, споживана комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і, йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальній потужності може бути недостатньо. Тому для ефективного тепловідводу, корпуси обладнують додатковими вентиляторами.
TITAN TFD-5010M12Z - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням.
TITAN TFD-5010M12Z відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
TITAN TFD-5010M12Z - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням.
TITAN TFD-5010M12Z відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
Характеристики
| Виробник | TITAN |
| Розмір | 50 х 50 х 10 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Рівень шуму | 23 dB |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр вентиляторів | 50 мм |
| Тип роз'єму підключення | 4pin |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 4500RPM |
| Тиск | 2.54 мм H2O |
| Тип підшипника | Z-bearing - масляний підшипник |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 8.63 CFM |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
