Кулер до корпусу TFD-5010 M 12 Z TITAN
Рейтинг:
Поділитися
Кулер до корпусу TFD-5010 M 12 Z TITAN, 1, 50 мм, Z-bearing, 4500RPM, пластик, 23 dB, 4pin, 50 х 50 х 10 мм
Артикул TFD-5010 M 12 Z
  • Отзывы
TITAN TFD-5010M12Z відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
Виробник TITAN
Розмір 50 х 50 х 10 мм
Кількість вентиляторів 1
Рівень шуму 23 dB
Матеріал пластик
Діаметр вентиляторів 50 мм
Тип роз'єму підключення 4pin
Управління швидкістю обертання за рахунок PWM
Максимальна швидкість обертання вентиляторів 4500RPM
Тиск 2.54 мм H2O
Тип підшипника Z-bearing - масляний підшипник
Напруга живлення вентиляторів 12 В