Кулер до корпусу GAMEMAX GMX-AF12X
Рейтинг:
Поділитися
Артикул GMX-AF12X
  • Отзывы
Виробник GAMEMAX
Розмір 120 х 120 х 25 мм
Кількість вентиляторів 1
Рівень шуму 23.7 dB
Колір підсвічування різнокольоровий
Матеріал пластик
Діаметр вентиляторів 120 мм
Тип роз'єму підключення 3pin
Середнє напрацювання на відмову (MTBF) 40000 г
Максимальна швидкість обертання вентиляторів 1100RPM
Колір чорний
Тиск 1.08 мм H2O
Тип підшипника втулка (підшипник ковзання)
Напруга живлення вентиляторів 12 В