Кулер до корпусу GAMEMAX GMX-AF12X
199 грн.
Кулер до корпусу GAMEMAX GMX-AF12X
| Артикул | GMX-AF12X |
| Гарантия | 12 |
| Код | 452846 |
Описание
Кулер до корпусу GAMEMAX GMX-AF12X
Характеристики
| Виробник | GAMEMAX |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Рівень шуму | 23.7 dB |
| Колір підсвічування | різнокольоровий |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1100RPM |
| Колір | чорний |
| Тиск | 1.08 мм H2O |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 24.8 CFM |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...