Кулер до корпусу Deepcool XFAN 120
189 грн.
Кулер до корпусу Deepcool XFAN 120, 1, 120 мм, HDB, 1300RPM, пластик, 26dB, 3pin, 120 х 120 х 25 мм
| Артикул | XFAN 120 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 123088 |
Описание
Кулер для корпуса Deepcool XFAN 120 strong> - це кулер, який використовується для охолодження корпусу ПК. Пристрій забезпечить надходження оптимального потоку повітря і порадує вас тихою роботою. Він виготовлений з високоякісного пластику. Сумісність з Intel LGA 1150/1155/1156 і LGA775. Низька швидкість обертання забезпечує тиху роботу.
Характеристики
| Виробник | Deepcool |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.07 А |
| Рівень шуму | 26dB |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1300RPM |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 44.71 CFM |
| Енергоспоживання вентиляторів | 0.84 Вт |
| Вага | 180 г |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...