Кулер до корпусу DARKFLASH INF24 PRO
159 грн.
Кулер до корпусу DARKFLASH INF24 PRO, Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 1600RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, П
| Артикул | INF24 PRO |
| Гарантия | 12 |
| Код | 884883 |
Описание
Кулер до корпусу DARKFLASH INF24 PRO, Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 1600RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, П
Характеристики
| Виробник | DarkFlash |
| Розмір | 120 x 120 x 25 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Номінальна швидкість обертання | 600RPM |
| Споживаний струм | 0.1 А |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Максимальна швидкість обертання | 1600RPM |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Колір | чорний |
| Тиск | 0.85 мм H2O |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Додатково | антивібраційні кріплення, компактний корпус, довговічний підшипник, підтримка PWM |
| Повітряний потік | 65.44 CFM |
| Споживана потужність | 2.2 Вт |
| Підсвітка | ARGB |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
