Кулер до корпусу Arctic P8 Silent (ACFAN00152A)
| Артикул | ACFAN00152A |
| Гарантия | 12 |
| Код | 666951 |
Описание
Досконалість у тиші
Вентилятор серії Arctic залишається безшумним навіть під час роботи на повній швидкості. Спеціальний дизайн вентилятора не тільки підвищує вироблений повітряний потік, але також неабияк знижує рівень виробленого шуму.
Багатоцільовий вентилятор
Вентилятор серії Arctic має стандартний розмір рамки, що дає змогу встановлювати його на вдування або на видування у будь-якому корпусі. Стандартний роз'єм можна підʼєднати безпосередньо до материнської плати.
Характеристики
| Виробник | Arctic |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Підсвічування | немае |
| Споживаний струм | 0.06 А |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Максимальна швидкість обертання | 1600RPM |
| Колір | чорний |
| Тиск | 0.62 мм H2O |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 15.6 CFM |
| Вага | 82 г |
Отзывы
- Комментарии