Кулер до корпусу Arctic F12 (ACFAN00201A)
189 грн.
Кулер до корпусу Arctic F12 (ACFAN00201A), Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 1350RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, П
| Артикул | ACFAN00201A |
| Гарантия | 12 |
| Код | 654047 |
Описание
Кулер до корпусу Arctic F12 (ACFAN00201A), Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 1350RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, П
Характеристики
| Виробник | Arctic |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Підсвічування | немае |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Максимальна швидкість обертання | 1350RPM |
| Колір | чорний |
| Тиск | 1 мм H2O |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 53 CFM |
| Споживана потужність | 2.7 Вт |
| Вага | 107 г |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
