Кулер до корпусу 2E 2E-ACF120VB-ARGB
189 грн.
Кулер до корпусу 2E 2E-ACF120VB-ARGB, Кількість вентиляторів - 1, тип підшипника - гідравлічний, 1200RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, рівень шуму - 23 дБ
| Артикул | 2E-ACF120VB-ARGB |
| Гарантия | 12 |
| Код | 875560 |
Описание
120мм вентилятор для корпусу 2E GAMING Air Cool V з ARGB підсвічуванням, на гідравлічному підшипнику. Ефектне ARGB свічення, яке однаково проглядається в будь-яких ракурсах, доповнене ефектом розсіювання світлових потоків завдяки спеціальній формі лопат вентилятора і проглядається через декоративну рамку з усіх боків. Вентилятор виглядає досить привабливо та стане доповненням будь-якої сучасної комп'ютерної системи.
Характеристики
| Виробник | 2E |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Рівень шуму | 23 дб |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 г |
| Колір | чорний |
| Тиск | 0.83 мм H2O |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 45 CFM |
| Споживана потужність | 3.16 Вт |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
