Очисник повітря Honeywell HPA710
| Артикул | HPA710 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 836476 |
Описание
Очищувач повітря з НЕРА-фільтром Honeywell HPA710
Очищувач повітря Honeywell допоможе видалити шкідливі домішки та наповнити атмосферу іонами з вбудованим іонізатором. Пристрій легкий у керуванні, має красивий дизайн та відмінний функціонал.
- 5 рівнів очищення
- CADR 187 м³/год
- сенсорна панель керування
- індикатор заміни фільтра
- потужна циркуляція
- таймер до 8 годин
- тиха робота
Чисте повітря з Honeywell
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, повітря вдома може бути в 10 разів бруднішим за повітря на вулиці. Високоефективний очищувач із НEPA-фільтром утримує до 99.97% мікроскопічних частинок розміром до 0.3 мікрона та позбавляє вас від пилу, цвілі, плісняви, спор, диму та інших шкідливих частинок і неприємних ароматів.
Надійна робота
Очищувач повітря Honeywell може похизуватися 5 рівнями очищення (тихий, мікроби, стандартний, алергени, турбо) та високим коефіцієнтом подачі чистого повітря CADR 187 м³/год, який визначає ефективність. Пристрій оснащений таймером на 2, 4 і 8 годин.
Відмінна циркуляція
Honeywell дарує вам відмінну циркуляцію повітря та оновлює його кілька разів на годину:
- 10 разів у невеликих кімнатах
- 5+ разів у середніх кімнатах
- майже 3 рази у великих кімнатах.
Функція іонізації
Іонізатор покращує процес очищення повітря та позитивно впливає на наше тіло й самопочуття. Мозок краще наповнюється киснем, покращується тонус та настрій, зникає постійна втома.
Характеристики
| Виробник | Honeywell |
| Застосування | універсальний |
| Габарити | 50.8 х 4.5 х 20 см |
| Додаткові характеристики | таймер, проти вірусів і бактерій, блокування від дітей, проти шерсті тварин, проти запахів, Проти тютюнового диму, дисплей, Від формальдегіду, підсвічування, Проти токсинів, Режим сну, проти алергенів, проти пилу, датчик забруднення фільтра, датчик якості повітря, проти пилку, проти газів і кіптяви |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Спосіб установки | підлоговий |
| Колір | білий |
| Особливості | підсвітка, кольоровий датчик забруднення фільтра, таймер |
| Додаткові функції | іонізація |
| Споживана потужність | 33 Вт |
| Вага | 6.5 кг |
Отзывы
- Комментарии
