Очисник повітря Cooper&Hunter CH-P26CW3IU-WF
4 499 грн.
Очисник повітря Cooper&Hunter CH-P26CW3IU-WF
| Артикул | CH-P26CW3IU-WF |
| Гарантия | 12 |
| Код | 877007 |
Описание
Очисник повітря Cooper&Hunter CH-P26CW3IU-WF
Характеристики
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Застосування | універсальний |
| Габарити | 226 х 360 мм |
| Додаткові характеристики | індикатор заміни фільтра |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Спосіб установки | настільний, підлоговий |
| Колір | білий |
| Особливості | індикатор заміни фільтра, автоматичний режим роботи, Плазмова/УФ стерилізація, управління через смартфон |
| Додаткові функції | іонізація, очищення, знезараження |
| Споживана потужність | 46 Вт |
| Вага | 3 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...