Обприскувач Grunhelm GHS-8 (131188)
1 065 грн.
Обприскувач Grunhelm GHS-8 (131188)
| Артикул | 131188 |
| Код | 777644 |
Описание
Обприскувач Grunhelm GHS-8 (131188)
Характеристики
| Виробник | Grunhelm |
| Тип | акумуляторні |
| Розміри | 475 х 267 х 190 мм |
| Напруга | 3.7 В |
| Особливості | телескопічна трубка |
| Вага | 2 кг |
| Ємність аккумулятору | 2 Аг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...