Ноутбук MSI Venture 14 AI A1MG-031XUA (9S7-14Q221-031)
Рейтинг:
Поділитися
Артикул 9S7-14Q221-031
  • Отзывы
Сучасний стиль та практичність
Нові можливості
Тепер ще розумніше
Copilot
Динамічні кольори. Яскраві ідеї.
Ефективна комунікація
Швидке та зручне підключення
Серія Venture оснащена всіма необхідними портами для підключення ваших пристроїв,
збільшуючи робочу ефективність та полегшуючи керування пристроями.
Виробник MSI
Тип ноутбуку Бізнес, Для роботи та навчання
Покоління процесора Intel 14-th generation
Серія (модельний ряд) MSI Venture
Також шукають маленькі, з великим об'ємом пам'яті, 2025 року, з SSD-диском
Кількість слотів M.2 1
Стандарт інтерфейсу SSD M.2 PCI Express 4.0 x4
Процесор Intel Core Ultra 5 125H (1.2 - 4.5 ГГц)
Діагональ дисплея 14"
Об'єм оперативної пам'яті 16 ГБ
Роздільна здатність 2880x1800 (WQXGA+)
Тип відеокарти інтегрована
Частота оновлення екрану 120 Гц
Тип матриці OLED
Кількість ядер процесора 14
Відеокарта Intel Arc Graphics
Тип оперативної пам'яті DDR5
Об'єм SSD 512 ГБ
Поверхня екрану глянсова
Кількість слотів для оперативної пам'яті 2
Додаткові можливості вбудований мікрофон, стереодинаміки
Ємність батареї 4 cell
Бездротові технології Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E
Висота 21.6 мм
Колір Сірий
Ширина 315.6 мм
Мережевий адаптер Gigabit Ethernet
Типи внутрішніх накопичувачів SSD
Глибина 235.5 мм