Ноутбук MSI Venture 14 AI A1MG-031XUA (9S7-14Q221-031)
| Артикул | 9S7-14Q221-031 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 841733 |
Описание
Venture 14 AI A1M – ваш надійний помічник у роботі та творчості. З процесором Intel Core Ultra та функціями штучного інтелекту він прискорює виконання завдань та відкриває нові можливості, де б ви не знаходилися.
Сучасний стиль та практичність
Серія Venture виконана в стильному сірому дизайні, який підкреслює сучасний та професійний вигляд. Міцний корпус поєднує надійність і довговічність, витримуючи повсякденні навантаження. А продумані деталі, такі як петля з кутом розкриття 180 ° та можливість відкриття однією рукою, роблять використання максимально зручним.
Нові можливості
Оснащений процесором до Intel Core Ultra, ноутбук забезпечує високу швидкість роботи навіть із найскладнішими завданнями. Вбудований NPU прискорює обробку даних та підвищує ефективність програм із функціями штучного інтелекту, допомагаючи вам працювати ефективніше в будь-якому місці.
Тепер ще розумніше
Оцініть підвищену продуктивність завдяки Copilot та MSI AI Engine – компаньйонів для ідеальної багатозадачності. Ці передові інструменти штучного інтелекту адаптуються під користувальницькі вимоги, оптимізують продуктивність системи та автоматизують робочі процеси.
Copilot
Відкривайте нові можливості, створюйте якісний контент і вирішуйте завдання швидше в будь-якому місці з Microsoft Copilot для Windows – вашим розумним помічником для роботи. Для посилення захисту даних, конфіденційності та відповідності вимогам Copilot забезпечує корпоративний захист даних, коли співробітники авторизуються через облікові записи Microsoft Entra ID.
Динамічні кольори. Яскраві ідеї.
OLED-панель забезпечує високу контрастність завдяки точному відтворенню чорного та білого кольорів, що значно покращує якість відео та зображень. Співвідношення сторін 16:10 оптимізує робочий простір та знижує навантаження на очі при тривалій роботі.
Ефективна комунікація
Компанія MSI пропонує чудову якість відео та звуку завдяки інтеграції технологій штучного інтелекту, гарантуючи бізнес-професіоналам виняткові умови для проведення онлайн-зустріч на найвищому рівні.
Швидке та зручне підключення
Серія Venture оснащена всіма необхідними портами для підключення ваших пристроїв,
збільшуючи робочу ефективність та полегшуючи керування пристроями.
Характеристики
| Виробник | MSI |
| Тип ноутбуку | Бізнес, Для роботи та навчання |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Серія (модельний ряд) | MSI Venture |
| Також шукають | маленькі, з великим об'ємом пам'яті, 2025 року, з SSD-диском |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 125H (1.2 - 4.5 ГГц) |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Роздільна здатність | 2880x1800 (WQXGA+) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Тип матриці | OLED |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E |
| Висота | 21.6 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 315.6 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Глибина | 235.5 мм |
| Інтерфейси та підключення | HDMI 2.1, LAN (RJ-45), Комбінований аудіороз'єм, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Особливості | TPM модуль, підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington |
| Додатково | кнопка Copilot |
| Аудіосистема | DTS Sound |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Вага | 1.7 кг |
| Операційна система | DOS |
| Ємність аккумулятору | 55.2 Втг |
Отзывы
- Комментарии
