Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN (82YU016QRA)
32 399 грн.
Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN (82YU016QRA), 15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, 300nits, AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц), 8 ГБ, SSD - 256 ГБ, AMD Radeon 610M Graphics , Windows 11 Pro, 47 Втг, гні
| Артикул | 82YU016QRA |
| Гарантия | 36 |
| Код | 858400 |
Описание
Характеристики
| Виробник | Lenovo |
| Тип ноутбуку | для роботи, Бізнес |
| Заявлений час роботи (годин) | 11.5 |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo V |
| Також шукають | для графічного дизайну, на Ryzen, для дому, на AMD, для підлітків, 2025 року, з SSD-диском, на Windows, ультрабуки, до 50000 грн, до 30 000 грн, до 40000 грн |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Процесор | AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц) |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Тип матриці | IPS |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Відеокарта | AMD Radeon 610M Graphics |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.2 |
| Висота | 19.9 мм |
| Колір | чорний |
| Ширина | 359.2 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Глибина | 235.8 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, LAN (RJ-45), Комбінований аудіороз'єм, HDMI, 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington, українська клавіатура, TPM модуль |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Вага | 1.63 кг |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Яскравість | 300nits |
| Ємність аккумулятору | 47 Втг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
