Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP (21MV0022RA)
| Артикул | 21MV0022RA |
| Гарантия | 36 |
| Код | 800441 |
Описание
Lenovo ThinkBook 14 Gen 7 — стильний бізнес-ноутбук, який стане незамінним сучасним інструментом для підприємців. Модель оснащена яскравим 14-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю WUXGA. Це забезпечує чіткі та реалістичні зображення з високою контрастністю та тривалу комфортну роботу без стомлення очей.
Ноутбук працює на базі процесора AMD Ryzen 7 7735HS, який забезпечує високу продуктивність для будь-яких завдань. Він оснащений інтегрованою графікою AMD Radeon 680M, яка забезпечує відмінну якість зображення для редакцій, дизайну та інших творчих завдань. Також пристрій має 16 ГБ оперативної пам'яті DDR5 та місткий SSD-накопичувач, які гарантуватимуть швидку обробку даних та достатньо місця для зберігання всіх важливих файлів.
Пристрої цієї лінійки вирізняються своєю багатофункціональністю і безпекою. ThinkBook 14 Gen 7 оснащений чипом безпеки TPM 2.0 і сканером відбитка пальця, вбудованим прямо в кнопку живлення, що забезпечує надійний захист ваших даних та особистої інформації.
Щоб ви завжди залишалися на зв'язку, наявні стандарти Wi-Fi 802.11ax і Bluetooth 5.3 для швидкого та стабільного бездротового з'єднання. Також варто відзначити наявність широкого спектра портів, включаючи USB 3.2 та HDMI 2.1, що забезпечують швидку та необмежену можливість підключення.
Lenovo ThinkBook 14 поєднує в собі сучасний дизайн, високу продуктивність і захист даних. Це практичний та стильний ноутбук, який допоможе вам досягти успіху у світі бізнесу.
Характеристики
| Виробник | Lenovo |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання, Бізнес |
| Кардрідер | Card-reader |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Також шукають | з SSD-диском, ультрабуки, на Windows, на AMD, з великим об'ємом пам'яті, маленькі, новинки, на Ryzen, 2024 року |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7735HS (3.2 - 4.75 GHz) |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Частота оновлення екрану | 60Hz |
| Тип матриці | IPS |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеокарта | AMD Radeon 660M Graphics |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Оптичний привід | No ODD |
| Поверхня екрану | матова |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Висота | 17 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 314 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Глибина | 224 мм |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, HDMI, 2 х USB 3.2, 1 x USB 4.0 Type-C, LAN (RJ-45), 1 х USB 3.2 Type-C |
| Особливості | сканер відбитків пальців, TPM модуль, підсвічування клавіатури |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Вага | 1.4 кг |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
Отзывы
- Комментарии