Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP (21MV0018RA)
37 999 грн.
Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP (21MV0018RA)
| Артикул | 21MV0018RA |
| Гарантия | 36 |
| Код | 799467 |
Описание
Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP (21MV0018RA)
Характеристики
| Виробник | Lenovo |
| Тип ноутбуку | Бізнес, Для роботи та навчання |
| Кардрідер | Card-reader |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Також шукають | на AMD, маленькі, на Ryzen, новинки, ультрабуки, з SSD-диском, на Windows, з великим об'ємом пам'яті, 2024 року |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Частота оновлення екрану | 60Hz |
| Тип матриці | IPS |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Відеокарта | AMD Radeon 660M Graphics |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Оптичний привід | No ODD |
| Поверхня екрану | матова |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Додаткові можливості | стереодинаміки, вбудований мікрофон |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Висота | 17 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 314 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Глибина | 224 мм |
| Інтерфейси та підключення | LAN (RJ-45), 2 х USB 3.2, 1 x USB 4.0 Type-C, HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 1 х USB 3.2 Type-C |
| Особливості | сканер відбитків пальців, TPM модуль, підсвічування клавіатури |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Вага | 1.4 кг |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
