Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS009WRA)
45 999 грн.
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS009WRA), 16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, 300nits, Intel Core i5-13420H (4.6 ГГц), 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, UHD Graphics 13th Gen, без операційної системи, 60 Втг, підсв
| Артикул | 83HS009WRA |
| Гарантия | 12 |
| Код | 858387 |
Описание
Переваги ноутбука Lenovo Ideapad Slim 5 16IRH10
Ноутбук ideapad Slim 5 16IRH10 - це потужний і надійний пристрій, що володіє безліччю унікальних можливостей і технологій, які роблять його ідеальним вибором для будь-якого користувача. Він оснащений великим 16-дюймовим дисплеєм з покриттям антивідблиску, що дозволяє комфортно працювати або відпочивати за ноутбуком навіть у яскраво освітлених приміщеннях. Крім того, пристрій має високу роздільну здатність WUXGA (1920x1200) і частоту оновлення 60 Гц, що забезпечить плавне та чітке відтворення зображення, роблячи роботу з графікою або мультимедіа приємною та продуктивною. Завдяки поєднанню сучасних технологій і стильного дизайну, Ideapad Slim 5 стане надійним помічником у будь-яких повсякденних завданнях.
Максимальна продуктивність
Ноутбук IdeaPad Slim 5 здатен з легкістю виконувати кілька завдань одночасно. Модель створена на базі процесора Intel Core 13-го покоління й оснащена передовою системою охолодження, що забезпечує безперебійну роботу за будь-яких навантажень. Ноутбук також укомплектований сучасною високошвидкісною оперативною пам'яттю великого об'єму та ємним твердотільним накопичувачем, щоб ви могли розв'язувати будь-які задачі в будь-якому місці.
Висока якість зображення для роботи та розваг
Завдяки співвідношенню сторін 16:10 і вузьким рамкам збільшується площа корисного простору, і ніщо не відволікає від того, що відбувається на екрані. Ноутбук оснащений дисплеєм із широким колірним діапазоном на рівні повноцінного цифрового кінотеатру та аудіосистемою з підтримкою передової технології відтворення звуку Dolby Audio. Наявність сертифіката TÜV гарантує низький рівень випромінювання синього світла, завдяки чому можна довго працювати з ноутбуком з максимальним комфортом для очей.
Характеристики
| Виробник | Lenovo |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Кардрідер | Card-reader |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad Slim |
| Також шукають | хороші, для графічного дизайну, для дому, 2025 року, з великим об'ємом пам'яті, до 50000 грн, з SSD-диском, з великим екраном, до 40000 грн |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Процесор | Intel Core i5-13420H (4.6 ГГц) |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Тип матриці | IPS |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеокарта | UHD Graphics 13th Gen |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Поверхня екрану | матова |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Додаткові можливості | стереодинаміки, вбудований мікрофон |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Висота | 16.9 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 356.5 мм |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Глибина | 250.6 мм |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Комбінований аудіороз'єм, HDMI, 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Особливості | українська клавіатура, підсвічування клавіатури, зарядка від USB, TPM модуль |
| Додатково | MIL-STD-810H |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR, ToF Sensor |
| Вага | 1.85 кг |
| Операційна система | без операційної системи |
| Яскравість | 300nits |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...