Ноутбук HP ProBook 4 G1iR (B3MD7AV_ITM2)
41 799 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1iR (B3MD7AV_ITM2)
| Артикул | B3MD7AV_ITM2 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 864941 |
Описание
Ноутбук HP ProBook 4 G1iR (B3MD7AV_ITM2)
Характеристики
| Виробник | HP |
| Тип ноутбуку | Бізнес |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Серія (модельний ряд) | HP ProBook |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Процесор | Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц) |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Тип матриці | IPS |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Поверхня екрану | матова |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 5.3 |
| Висота | 17 мм |
| Колір | сріблястий |
| Ширина | 359 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Глибина | 251 мм |
| Інтерфейси та підключення | HDMI 2.1, Комбінований аудіороз'єм, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Особливості | підсвічування клавіатури, українська клавіатура, сканер відбитків пальців |
| Веб-камера | WEB-Camera 5 MP |
| Вага | 1.75 кг |
| Операційна система | DOS |
| Яскравість | 300nits |
| Ємність аккумулятору | 56 Втг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
