Ноутбук HP ProBook 4 G1iR (B3FZ7AV_ITM2)
| Артикул | B3FZ7AV_ITM2 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 866448 |
Описание
Ноутбук HP ProBook 4 G1iR з діагоналлю 14 дюймів - надійний і недорогий комп'ютер, оснащений усіма необхідними інструментами для підвищення продуктивності, а багаторівнева безпека дасть змогу успішно вирішувати повсякденні завдання.
Потужні функції забезпечення продуктивності
Легко справляйтеся з будь-якими завданнями завдяки процесору Intel Core, а також можливості модернізації системи зберігання та пам'яті.
Новий рівень продуктивності для гібридної моделі
14-дюймовий екран зі співвідношенням сторін 16:10 підвищує ефективність роботи вдома та в офісі.
Захист корпоративного рівня
Захистіть свій бізнес за допомогою антивіруса нового покоління - багаторівневого захисту кінцевого обладнання від зловмисників.
Швидка та ефективна бездротова мережа
Можливість роботи в будь-якому місці визначається портативністю вашого ПК, а також надійністю і швидкістю підключення. Підтримка гігабітних швидкостей Wi-Fi 6 забезпечить вам швидке та надійне під'єднання в завантажених бездротових мережах.
Безпечна робота в Інтернеті
Технологія HP Sure Click допомагає захистити комп'ютер від шкідливого ПЗ, програм-здирників і вірусів під час перегляду веб-сайтів, вкладень Microsoft Office і файлів PDF, доступних тільки для читання.
HP Sure Sense
Шкідливе ПЗ розвивається дуже швидко і часто перевершує можливості традиційних антивірусів. Технологія HP Sure Sense, що поєднує поведінковий аналіз і передові методи штучного інтелекту, допомагає протистояти раніше невідомим атакам і забезпечує винятковий рівень захисту.
Характеристики
| Виробник | HP |
| Тип ноутбуку | Бізнес, Портативні |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Серія (модельний ряд) | HP ProBook |
| Також шукають | до 50000 грн, до 40000 грн |
| Процесор | Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц) |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Тип матриці | IPS |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Поверхня екрану | матова |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Висота | 17 мм |
| Колір | сріблястий |
| Ширина | 318.6 мм |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Глибина | 224.3 мм |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, 2 x USB 3.2 Gen 1, HDMI, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Особливості | TPM модуль, гніздо для замка Kensington, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців |
| Аудіосистема | Poly Studio |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Вага | 1.4 кг |
| Операційна система | DOS |
| Яскравість | 300nits |
| Ємність аккумулятору | 56 Втг |
Отзывы
- Комментарии