Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E510KA-BQ1195 (90NB0UJ5-M01UE0)
23 999 грн.
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E510KA-BQ1195 (90NB0UJ5-M01UE0)
| Артикул | 90NB0UJ5-M01UE0 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 869769 |
Описание
Будь ефективнішим!
Ноутбук Vivobook Go 15 - легкий і компактний, тому його можна без проблем переносити практично в будь-якому портфелі, сумці або рюкзаку. Ідеальне рішення для всіх, кому часто доводиться працювати в мобільних умовах.
Оригінальність у деталях
Ноутбук Vivobook Go 15 вирізняється зовні з-поміж інших моделей своїм юнацьким завзяттям, що проявляється в деталях його оформлення: клавіші Enter, що вирізняється яскраво-жовтим, та унікальному візерунку на кришці, що складається з елементів деконструйованого логотипа ASUS.
Рухайся вперед!
Власнику ноутбука Vivobook Go 15 не обов'язково брати з собою з дому вранці важкий блок живлення, адже цей пристрій здатен пропрацювати без підзарядки цілий день.
Великий екранний простір
Щоб запропонувати своєму власникові максимально великий екранний простір у якомога компактнішому корпусі, цей ноутбук має дисплей NanoEdge, відмінною рисою якого є неймовірно тонка рамка.
Обмінюйся ідеями
Кришку ноутбука можна розкривати на 180°, кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час спільного перегляду контенту з колегами або друзями.
Друкуй без помилок
Повнорозмірна клавіатура ноутбука має зручну глибину ходу клавіш. Вона доповнена великим 4.7-дюймовим мультисенсорним тачпадом із захистом від випадкових торкань.
Безвентиляторна конструкція
Відсутність вентиляторів у системі охолодження означає відсутність зайвого шуму. Цей ноутбук не відволікатиме тебе сторонніми звуками під час копіткої роботи в офісних додатках або під час перегляду фільмів.
Отримуй максимум від свого ноутбука!
Програмний центр MyASUS - це колекція різноманітних застосунків та утиліт, які допоможуть витягти з ноутбука максимум. Підключення до смартфона, оптимізація продуктивності, зв'язок з техпідтримкою - крім усіх цих корисних функцій, тут можна ознайомитися з ексклюзивними пропозиціями і завантажити безліч популярних програм.
Ноутбук Vivobook Go 15 - легкий і компактний, тому його можна без проблем переносити практично в будь-якому портфелі, сумці або рюкзаку. Ідеальне рішення для всіх, кому часто доводиться працювати в мобільних умовах.
Оригінальність у деталях
Ноутбук Vivobook Go 15 вирізняється зовні з-поміж інших моделей своїм юнацьким завзяттям, що проявляється в деталях його оформлення: клавіші Enter, що вирізняється яскраво-жовтим, та унікальному візерунку на кришці, що складається з елементів деконструйованого логотипа ASUS.
Рухайся вперед!
Власнику ноутбука Vivobook Go 15 не обов'язково брати з собою з дому вранці важкий блок живлення, адже цей пристрій здатен пропрацювати без підзарядки цілий день.
Великий екранний простір
Щоб запропонувати своєму власникові максимально великий екранний простір у якомога компактнішому корпусі, цей ноутбук має дисплей NanoEdge, відмінною рисою якого є неймовірно тонка рамка.
Обмінюйся ідеями
Кришку ноутбука можна розкривати на 180°, кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час спільного перегляду контенту з колегами або друзями.
Друкуй без помилок
Повнорозмірна клавіатура ноутбука має зручну глибину ходу клавіш. Вона доповнена великим 4.7-дюймовим мультисенсорним тачпадом із захистом від випадкових торкань.
Безвентиляторна конструкція
Відсутність вентиляторів у системі охолодження означає відсутність зайвого шуму. Цей ноутбук не відволікатиме тебе сторонніми звуками під час копіткої роботи в офісних додатках або під час перегляду фільмів.
Отримуй максимум від свого ноутбука!
Програмний центр MyASUS - це колекція різноманітних застосунків та утиліт, які допоможуть витягти з ноутбука максимум. Підключення до смартфона, оптимізація продуктивності, зв'язок з техпідтримкою - крім усіх цих корисних функцій, тут можна ознайомитися з ексклюзивними пропозиціями і завантажити безліч популярних програм.
Характеристики
| Виробник | ASUS |
| Тип ноутбуку | Бізнес, для роботи |
| Покоління процесора Intel | 11-th generation |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Також шукають | до 15000 грн, до 50000 грн, до 40000 грн |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Процесор | Intel Celeron N4500 (1.1-2.8 ГГц) |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Поверхня екрану | матова |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5.1 |
| Висота | 18.1 мм |
| Колір | чорний |
| Ширина | 360.2 мм |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Глибина | 236.4 мм |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, HDMI, 1 х USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Особливості | українська клавіатура |
| Аудіосистема | SonicMaster |
| Веб-камера | 720p HD |
| Вага | 1.57 кг |
| Операційна система | без операційної системи |
| Яскравість | 250nits |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...