Ноутбук ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU891 (90NB10V2-M00WU0)
28 999 грн.
Ноутбук ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU891 (90NB10V2-M00WU0), 17.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i3-1315U (1.2 - 4.5 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, UHD Graphics 13th Gen, без операційної системи, 50 Втг, підс
| Артикул | 90NB10V2-M00WU0 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 863596 |
Описание
Ноутбук ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU891 (90NB10V2-M00WU0), 17.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i3-1315U (1.2 - 4.5 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, UHD Graphics 13th Gen, без операційної системи, 50 Втг, підс
Характеристики
| Виробник | ASUS |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання, Бізнес |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Також шукають | новинки, з SSD-диском, 2025 року, до 25 000 грн, для дому, для графічного дизайну, до 30 000 грн, з великим екраном, з великим об'ємом пам'яті |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express x4 |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (1.2 - 4.5 ГГц) |
| Діагональ дисплея | 17.3" |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Тип матриці | IPS |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Відеокарта | UHD Graphics 13th Gen |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Поверхня екрану | матова |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6Е (802.11aх), Bluetooth 5.3 |
| Висота | 19.99 мм |
| Колір | синій |
| Ширина | 399.3 мм |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Глибина | 254.3 мм |
| Інтерфейси та підключення | HDMI |
| Особливості | підсвічування клавіатури, українська клавіатура |
| Додатково | MIL-STD 810H |
| Аудіосистема | SonicMaster |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Вага | 2.1 кг |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність аккумулятору | 50 Втг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...