Ноутбук ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU889 (90NB13X2-M00C50)
39 999 грн.
Ноутбук ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU889 (90NB13X2-M00C50), 17.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, без операційної системи, 50 Втг, підсв
| Артикул | 90NB13X2-M00C50 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 863595 |
Описание
Ноутбук ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU889 (90NB13X2-M00C50), 17.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, без операційної системи, 50 Втг, підсв
Характеристики
| Виробник | ASUS |
| Тип ноутбуку | Бізнес, Для роботи та навчання |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Також шукають | для графічного дизайну, з великим об'ємом пам'яті, до 30 000 грн, з великим екраном, для дому, з SSD-диском, 2025 року, новинки |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express x4 |
| Процесор | Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц) |
| Діагональ дисплея | 17.3" |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Тип матриці | IPS |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Поверхня екрану | матова |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Додаткові можливості | стереодинаміки, вбудований мікрофон |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Висота | 19.9 мм |
| Колір | синій |
| Ширина | 399.3 мм |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Глибина | 254.3 мм |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, 1 х USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Комбінований аудіороз'єм, 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Особливості | підсвічування клавіатури, українська клавіатура |
| Додатково | MIL-STD 810H |
| Аудіосистема | SonicMaster |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Вага | 2.1 кг |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність аккумулятору | 50 Втг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
