NAS QNap TS-233
10 777 грн.
NAS QNap TS-233
| Артикул | TS-233 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 748608 |
Описание
Запустіть власне хмарне сховище та насолоджуйтесь легким доступом до файлів, обміном та синхронізацією з TS-233. Розроблений для покращення співпраці та підвищення продуктивності віддаленої роботи, TS-233 також містить багатофункціональні програми та створює мультимедійну систему для домашніх розваг.
Характеристики
| Виробник | QNap |
| Тип | класичний |
| Довжина | 189 мм |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Кількість слотів для HDD | 2 |
| Підтримувані файлові системи | EXT4 |
| Підтримка VLAN | так |
| Процесор | ARM Cortex-A55 |
| Підтримувані типи HDD | 2.5" SATA SSD, 3.5" SATA HDD |
| Тактова частота процесора | 2000 МГц |
| Системна пам'ять | 2048 Мб |
| Кількість встановлених HDD | не встановлені |
| Функції | гаряча заміна дисків |
| Підтримка Jumbo-фреймів | так |
| Порти | 1 x USB 3.2, 1 х RJ-45, 2 x USB 2.0 |
| FLASH-пам'ять | 4 Гб |
| Вбудований FTP-сервер | так |
| QNAP | так |
| Контролер RAID | так |
| Максимальний обсяг пам'яті внутрішніх HDD | 44 TB |
| Підтримка рівнів RAID | 0, 1 |
| Висота | 156 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Тип установки | настільний |
| Підтримувані веб браузери | Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Firefox |
| Індикатори стану | HDD 1, статус, HDD 2, LAN, USB |
| Вага | 1.7 кг |
| Операційна система | QTS |
| Кнопки управління | живлення |
| Кількість вентиляторів охолодження | 1 шт. |
| В роботі | 11 Вт |
| У сплячому режимі | 4 Вт |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
