Мультипіч Philips Ovi XL Series 3000 (NA341/00)
7 499 грн.
Мультипіч Philips Ovi XL Series 3000 (NA341/00), Управління - сенсорне, тип нагрівального елементу - електричний тен, потужність - 2000 Вт, об`єм - 7.2 л
| Артикул | NA341/00 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 831093 |
Описание
Philips NA341/00 серії 3000 — це багатофункціональна мультипіч з об'ємом 7,2 літра, яка дозволяє готувати смачні страви з хрусткою скоринкою та ніжною текстурою завдяки технології RapidAir Plus. З її допомогою ви можете зменшити використання жиру до 90%, що робить страви кориснішими для здоров’я. Пристрій підтримує 12 попередніх налаштувань на вибір. Вбудоване віконце дозволяє стежити за процесом приготування, а компактний дизайн підходить для будь-якої кухні.
Характеристики
| Виробник | PHILIPS |
| Потужність | 2000 Вт |
| Управління | сенсорне |
| Габарити (ВхШхГ) | 30,3 x 33,3 x 45,3 см |
| Дисплей | Є |
| Колір | чорний |
| Особливості | звуковий сигнал після завершення роботи, автоменю, оглядове вікно, встановлення часу приготування, застосунок homeid з рецептами, Кошик можна мити в посудомийній машині, Технологія RapidAir Plus, антипригарне покриття чаші, підтримання тепла, Часовий діапазон 0–24 год, Автовимкнення після завершення процесу приготуванн, знімна кришка |
| Вага | 5.9 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...