Мультипіч Philips Ovi Series 2000 (NA231/00)
5 899 грн.
Мультипіч Philips Ovi Series 2000 (NA231/00), Управління - сенсорне, тип нагрівального елементу - електричний тен, потужність - 1700 Вт, об`єм - 6.2 л
| Артикул | NA231/00 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 837816 |
Описание
Мультипіч Philips Ovi Series 2000 (NA231/00), Управління - сенсорне, тип нагрівального елементу - електричний тен, потужність - 1700 Вт, об`єм - 6.2 л
Характеристики
| Виробник | PHILIPS |
| Потужність | 1700 Вт |
| Управління | сенсорне |
| Габарити (ВхШхГ) | 30,8 х 40,3 х 30,9 см |
| Дисплей | Є |
| Колір | чорний |
| Особливості | внутрішнє покриття без вмісту бісфенолу a, вбудований блок для зберігання шнура, автоматичне вимкнення, застосунок homeid з рецептами, технологія Rapid Air, до 90% менше доданого жиру/олії для приготування, підтримання тепла, Функція автозбереження тепла, перемикач "увімк./вимк.", антипригарне покриття чаші, регулятор часу, термоізольовані зовнішні стінки, оглядове вікно, встановлення часу приготування, швидке та легке чищення, неслизька основа, звуковий сигнал після завершення роботи, знімна кришка, ручки, що не нагріваються |
| Вага | 4.3 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...