Мультипіч Philips Ovi S (NA110/00)
3 499 грн.
Мультипіч Philips Ovi S (NA110/00), Управління - механічне, тип нагрівального елементу - електричний тен, потужність - 1500 Вт, об`єм - 3.4 л
| Артикул | NA110/00 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 832821 |
Описание
Завдяки мультипечі Philips Ovi S страви хрусткі зовні й ніжні всередині. Унікальна технологія RapidAir заощаджує час та енергію і зберігає смак страв. Просто встановіть час і температуру, щоб насолоджуватися смачними, корисними гарнірами та закусками менш ніж за 15 хвилин. Смажте, випікайте, готуйте на грилі, запікайте тощо. Легко налаштовуйте час і температуру у 12 різних режимах приготування, включно зі швидким розігріванням, розморожуванням та дегідратацією.
Характеристики
| Виробник | PHILIPS |
| Потужність | 1500 Вт |
| Управління | механічне |
| Габарити (ВхШхГ) | 27,9 х 25,6 х 35,6 см |
| Колір | чорний |
| Особливості | термоізольовані зовнішні стінки, внутрішнє покриття без вмісту бісфенолу a, 12-в-1 способів приготування, регулятор часу, автоматичне вимкнення, неслизька основа, швидке та легке чищення, застосунок homeid з рецептами, вбудований блок для зберігання шнура, компактна конструкція, технологія Rapid Air, антипригарне покриття чаші, до 90% менше доданого жиру/олії для приготування, звуковий сигнал після завершення роботи, на 50% швидше та 70% енергоефективніша за духовку, ручки, що не нагріваються |
| Вага | 3.8 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...