Морозильна камера Beko RFNE448E35W
30 499 грн.
Морозильна камера Beko RFNE448E35W, Корисний об'єм - 404 л, SN, T, 191.2 см, 76.8 см, 70 см
| Артикул | RFNE448E35W |
| Гарантия | 12 |
| Код | 669645 |
Описание
Морозильна камера BEKO RFNE448E35W – це містке та функціональне обладнання, яке підійде як для використання в домашніх умовах, так і для зберігання продуктів у ресторані чи кафе. Завдяки великому корисному об'єму та грамотно організованому внутрішньому простору в морозильній камері можна зберігати великий запас найрізноманітніших продуктів та напівфабрикатів.
Характеристики
| Виробник | BEKO |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Висота | 191.2 см |
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 76.8 см |
| Особливості | еко режим |
| Вага | 86 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
