Міксер First FA-5262-5
| Артикул | FA-5262-5 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 734447 |
Описание
Міксер FA-5262-5 від компанії FIRST має потужність 150 Вт і має 5 швидкостей, що дає змогу швидко замішувати тісто та збивати рідкі інгредієнти.
Насадки легко знімаються під час натискання кнопки на корпусі, їх можна мити в посудомийній машині. Міксер створений із міцного пластику, а насадки — із неіржавкої сталі, він має досить компактні розміри та невелику вагу.
Характеристики
| Виробник | First |
| Тип | ручний |
| Довжина | 6 см |
| Потужність | 150 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Також шукають | для дому, недорогі |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 18 см |
| Додаткові функції | захист від випадкового випадання насадок, захист від перегріву |
| Вага | 0.6 кг |
Отзывы
- Комментарии