Мікрохвильова піч Vestfrost VMO720BD
2 799 грн.
Мікрохвильова піч Vestfrost VMO720BD
| Артикул | VMO720BD |
| Гарантия | 12 |
| Код | 849220 |
Описание
Мікрохвильова піч Vestfrost VMO720BD
Характеристики
| Виробник | Vestfrost |
| Тип | звичайна (соло) |
| Об'єм | 20 л |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Дисплей | так |
| Спосіб установки | окрема |
| Висота | 25.9 см |
| Колір | чорний |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 34.6 см |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Додатково | таймер, підсвічування камери |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...