Мікрохвильова піч Samsung MS23K3614AK/UA
4 999 грн.
Мікрохвильова піч Samsung MS23K3614AK/UA
| Артикул | MS23K3614AK/UA |
| Гарантия | 12 |
| Код | 725944 |
Описание
Мікрохвильова піч SAMSUNG MS23K3614AK/BW має низку переваг:
Подвійний перемикач
- Керуйте приготуванням їжі швидше та простіше. Два поворотних перемикачі дають змогу встановлювати час і вагу або потужність. Ви можете готувати страви найточніше. А простий, елегантний дизайн надає мікрохвильовій печі чистого і стильного вигляду.
Система потрійного розподілу хвиль
- Переконайтеся в тому, що всі страви готують добре. Унікальна система потрійного розподілу мікрохвиль рівномірно прогріває робочу камеру, проникаючи в страву з усіх боків. Завдяки цьому страви приготовані рівномірно.
Довговічна та легка в догляді
- Міцне біокерамічне покриття легко очищається й не дряпається. Його гладку поверхню можна очистити без використання жорстких засобів для чищення. Крім того, покриття має антибактеріальні властивості, не втрачає колір після тривалої експлуатації, не схильне до корозії, не дряпається і слугує довго.
Характеристики
| Виробник | Samsung |
| Тип | звичайна (соло) |
| Об'єм | 23 л |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Дисплей | дисплей |
| Тип гриля | відсутній |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Висота | 275 мм |
| Колір | чорний |
| Ширина | 489 мм |
| Глибина | 374 мм |
| Додатково | піднос що обертається, швидкий старт, таймер, підсвічування камери |
| Вага | 12 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
