Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX823-B
3 099 грн.
Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX823-B
| Артикул | 23MX823-B |
| Гарантия | 24 |
| Код | 814638 |
Описание
Мікрохвильова піч GRUNHELM 23MX823-B виконана в стильному чорному кольорі, так що модель стане відмінним доповненням в будь-якому інтер'єрі. Мікрохвильова піч відрізняється високою потужністю в 800 Вт і великий камерою 23 л. Є функції розігріву, розмороження, а також приготування. Для зручного користування передбачений таймер, блокування роботи з відчиненими дверцятами.
Характеристики
| Виробник | Grunhelm |
| Тип | звичайна (соло) |
| Об'єм | 23 л |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Дисплей | дисплей |
| Тип гриля | відсутній |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Висота | 291 мм |
| Колір | чорний |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 392 мм |
| Особливості | автовідключення, блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Додатково | підсвічування камери, таймер, піднос що обертається |
| Вага | 13 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
