Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX523-B
| Артикул | 23MX523-B |
| Гарантия | 12 |
| Код | 559789 |
Описание
Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX523-B - сучасний багатофункціональний пристрій нового покоління, без якого важко уявити наше життя. Процес приготування і розморожування страв з мікрохвильовою піччю стає набагато простішим і комфортнішим. Електронна система управління не вимагає ніяких спеціальних навичок і знань, з нею впорається навіть новачок. Піч має потужність 800Вт, яку Ви можете регулювати, виходячи з 11 можливих рівнів. Наявність LED дисплея, значно спрощує роботу з приладом. Також модель Grunhelm 23MX523-B має запрограмовані меню приготування, що дасть змогу одним натисненням кнопки приготувати апетитне блюдо. З інших особливостей даної моделі відзначаються функція розморожування, захист від дітей і таймер на 100 хвилин. Дана модель виконана в класичному чорному кольорі, має збільшений внутрішній обсяг 23л, в який поміщений обертається піддон діаметром 270мм, при цьому вага і зовнішні розміри залишилися мінімальними.
Характеристики
| Виробник | Grunhelm |
| Тип | мікрохвилі |
| Об'єм | 23 літрів |
| Дисплей | світлодіодний дисплей |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Висота | 293 мм |
| Колір | чорний |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Додатково | захист від дітей, піднос що обертається, таймер, підсвічування камери |
| Вага | 13 кг |
Отзывы
- Комментарии
