Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1T4
3 099 грн.
Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1T4
| Артикул | MO20E1T4 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 882800 |
Описание
Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1T4
Характеристики
| Виробник | Gorenje |
| Тип | звичайна (соло) |
| Об'єм | 20 л |
| Спосіб установки | окрема |
| Висота | 25.9 см |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 34.6 см |
| Додатково | швидкий старт |
| Вага | 10.3 кг |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...