Камера відеоспостереження Ubiquiti UVC-G6-PTZ-W
Подписаться
Камера відеоспостереження Ubiquiti UVC-G6-PTZ-W
| Артикул | UVC-G6-PTZ-W |
| Гарантия | 12 |
| Код | 893932 |
Описание
Камера відеоспостереження Ubiquiti UVC-G6-PTZ-W
Характеристики
| Виробник | Ubiquiti |
| Вид | PTZ |
| Розмір матриці | 1/1.8” |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +50°C |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Висота | 203 мм |
| Колір | білий |
| Ширина | 107 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Особливості | підтримка POE, вбудований динамік зворотного зв'язку, вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті |
| Динамічний діапазон | HDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, шумозаглушення 2D DNR |
| Вага | 1100 г |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
