Камера відеоспостереження Ubiquiti UVC-G6-PRO-BULLET-W
Подписаться
Камера відеоспостереження Ubiquiti UVC-G6-PRO-BULLET-W
| Артикул | UVC-G6-PRO-BULLET-W |
| Гарантия | 12 |
| Код | 894104 |
Описание
Камера відеоспостереження Ubiquiti UVC-G6-PRO-BULLET-W
Характеристики
| Виробник | Ubiquiti |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Робоча напруга | 37-57 В |
| Розмір матриці | 1/1.2” |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Діапазон робочих температур | -20°С ~ +50°С |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Висота | 86 мм |
| Колір | білий |
| Ширина | 86 мм |
| Глибина | 106 мм |
| Особливості | підтримка POE, вбудований динамік зворотного зв'язку, вбудований мікрофон |
| Динамічний діапазон | HDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, шумозаглушення 2D DNR |
| Вага | 980 г |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...