Камера відеоспостереження Ubiquiti UVC-AI-TURRET-W
Подписаться
Камера відеоспостереження Ubiquiti UVC-AI-TURRET-W
| Артикул | UVC-AI-TURRET-W |
| Гарантия | 12 |
| Код | 894421 |
Описание
Камера відеоспостереження Ubiquiti UVC-AI-TURRET-W
Характеристики
| Виробник | Ubiquiti |
| Вид | купольні |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розмір матриці | 1/1.8” |
| Об'єктив | фіксований |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +50°C |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Висота | 111 мм |
| Колір | білий |
| Ширина | 118 мм |
| Глибина | 118 мм |
| Особливості | підтримка карт пам'яті, підтримка POE, вбудований динамік зворотного зв'язку, вбудований мікрофон |
| Динамічний діапазон | HDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, шумозаглушення 2D DNR |
| Вага | 1000 г |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...