Материнская плата Asus Prime B650M-K Socket AM5
4 550 грн.
Материнська плата ASUS PRIME B650M-K, сокет - AM5, чіпсет - AMD B650, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 96 GB, макс. частота оперативної пам'яті - 6400 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/
| Артикул | PRIME B650M-K |
| Гарантия | 36 |
| Код | 735269 |
Описание
Материнська плата формату mATX із чипсетом Intel® B560, процесорним роз’ємом LGA 1200, 8-фазною системою живлення, двома слотами M.2, HDMI, D-Sub, контролером Gigabit Ethernet від Intel®, USB 3.2 Gen 1 на задній панелі, роз’ємом TPM та RGB-підсвічуванням
Характеристики
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Сокет | AM5 |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Модель вбудованої графіки | Integrated Graphics Processor |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen 7000 серії |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 6400 MHz |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin, 1 x 8-pin +12V |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| PCI Express x1 ver | 2 v Чотири |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| Інші коннектори | 1 x Front Panel Audio header (AAFP), 1 x 10-1 System Panel header, 1 x Clear CMOS header, 1 x 14-1 pin TPM connector, 2 x Addressable Gen 2 headers, 1 x S/PDIF out header, 1 x speaker header, 1 x AURA RGB header, 1 x COM port header |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| Призначення | звичайна |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| M.2 | 2 шт. |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16), 2 x PCI-E 4.0 x1 |
| Зовнішні порти | 1 x PS/2, 1 x VGA, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x HDMI, 1 x BIOS FlashBack Button, 1 x RJ45, 4 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 3 x Audio |
| Підтримка ECC | немає |
| USB | USB 3.2, USB 2.0 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 2280 |
| Відеовиходи | HDMI, D-Sub (VGA) |
| PCI | без слота PCI |
| Контролер RAID | 10, 1, 0 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x1 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Ширина, мм | 221 |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 2280 |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...