Материнська плата ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II
6 650 грн.
Материнська плата ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II
| Артикул | TUF GAMING B550-PLUS WIFI II |
| Гарантия | 36 |
| Код | 587818 |
Описание
Материнська плата ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II
Характеристики
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор | ATX |
| Сокет | AM4 |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.2, Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Назначение | геймерська |
| Частота оперативної пам'яті | 4333 MHz (O.C.), 2933 MHz, 3866 MHz (O.C.), 4800 MHz (O.C), 3200 MHz, 3600 MHz (O.C.), 4866 MHz (OC), 3333 MHz (O.C.), 2133 MHz, 2400 MHz, 2666 MHz, 4400 MHz (O.C.), 4133 MHz (O.C.), 4600 MHz (O.C), 4266 MHz (O.C.), 3733 MHz (O.C.), 3466 MHz (O.C.), 3400 MHz (O.C.), 4466 MHz (O.C.), 4200 MHz (O.C.), 2800 MHz, 3000 MHz, 4000 MHz (O.C.) |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4866 MHz |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Інші коннектори | 1 x front panel audio header, 1 x Thunderbolt header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x SPI TPM header, 2 x AURA Addressable Gen 2 headers, 1 x Thermal Sensor header, 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x Clear CMOS header, 2 x AURA RGB headers, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intr, 3 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x COM port header |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16, 3 x PCI-E 3.0 x1, 1 x PCI-E 3.0 x16 |
| Зовнішні порти | 1 x DisplayPort, 1 x optical SPDIF out, 1 x Flash BIOS Button, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 1 x ASUS Wi-Fi Module, 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 5 x Audio |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| Контролер RAID | 10, 0, 1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Ширина, мм | 244 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1, 2 x USB 2.0 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 6 x Sata 6.0 Gb/s, 2 x M.2 22110 |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...