Маршрутизатор Netis N4
681 грн.
Маршрутизатор Netis N4, Стандарт Wi-Fi 802.11 - ac (до 867 Мбіт/c), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), вхідний інтерфейс - 10/100BASE-TX Ethernet (MDI/MDI
| Артикул | N4 |
| Гарантия | 24 |
| Код | 372191 |
Описание
У бездротовому маршрутизаторі Netis N4 застосовується технологія Wi-Fi нового покоління за стандартом 802.11AC. Він забезпечує одночасне під'єднання на двох частотах за швидкості бездротового передавання даних до 867 Мбіт/с на захищеній від перешкод частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц. Підтримка IPv4/IPv6 і TR-069.
Особливості:
- Повна підтримка пристроїв стандарту 802.11a/b/g/n/ac.
- Одночасна підтримка під'єднань на частотах 2.4 ГГц (до 300 Мбіт/с) і 5 ГГц (до 867 Мбіт/с)
- Підтримка різних видів під'єднань до мереж WAN у режимі маршрутизатора: точки доступу DHCP, підтримка статичних IP-адрес, PPPoE, L2TP, PPTP, Dual Access, WISP
- Кілька режимів бездротової роботи: Точка доступу (АР), Повторювач, AP+WDS, WDS, Клієнт
- Підтримка Multi-SSID зі створенням окремих додаткових мереж для гостей і друзів
- 2 антени чутливістю 5 дБі з високим коефіцієнтом посилення
- Прості настройки безпеки бездротового доступу одним натисканням кнопки WPS
- Інтелектуальне керування оптимальним використанням пропускної спроможності кожним комп'ютером
- Контроль доступу в Інтернеті: фільтрація IP-адрес, фільтрація MAC-адрес, фільтрація доменів залежно від часу
- Швидка настройка за допомогою вбудованої багатомовної сторінки керування
- Підтримка IPv4/IPv6 і TR-069
Характеристики
| Виробник | Netis |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Підтримка транспортних протоколів | L2TP, PPPoE, PPTP, DHCP |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Глибина | 86 мм |
| Особливості | фільтрація MAC-адрес |
| Вага | 190 г |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
