Кронштейн ITech PN6T
439 грн.
Кронштейн ITech PN6T
| Артикул | PN6T |
| Гарантия | 120 |
| Код | 853322 |
Описание
Настінне кріплення ITech PN6T — це високоякісний кронштейн для монтажу LCD-панелей з діагоналлю від 37" до 86". Його конструкція забезпечує надійне кріплення телевізора вагою до 45 кг та компактний відступ від стіни лише 22 мм.
Основні характеристики:
- Діагональ: 37"-86"
- Навантаження: до 45 кг
- Кут нахилу: 0°~-8°
- Відстань від стіни: 22 мм
- Відповідає стандартам VESA: 50x50, 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 600x200, 500x300, 400x400, 600x300, 500x400, 600x400 мм
Характеристики
| Виробник | ITech |
| Тип | похилий |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Підтримувана діагональ | 54", 39", 38.5", 40", 80", 43", 64", 40.5", 37", 51", 81.5", 48.4", 61", 49", 42.5", 85", 55", 45", 53", 52", 50", 64.5", 47", 46", 58", 65", 74.5", 75", 70", 39.5", 77", 56", 82", 42", 79", 59", 84", 48", 76, 44", 38", 62", 76", 54.6", 47.6", 60", 63", 78", 86" |
| Призначення | для телевізора |
| Максимальна підтримувана діагональ | 86" |
| Матеріал | cталь |
| Відстань до стіни | 22мм |
| Колір | чорний |
| Особливості | з бульбашковим рівнем |
| VESA | 500 x 300, 200 x 100, 200 x 300, 100 x 100, 100 x 200, 600 x 200, 600 x 400, 75 x 75, 500 x 400, 600 x 300, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 400, 400 x 200, 400 x 400, 200 x 400, 400 x 300, 300 x 300 |
| Кут нахилу | 0°~-8° |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
