Кронштейн ITech PLB-64
| Артикул | PLB-64 |
| Гарантия | 120 |
| Код | 840816 |
Описание
Настінний кронштейн для телевізора iTECH PLB-64 має максимально просту та водночас надійну конструкцію. Максимально простий у плані монтажу на стіну та кріплення монітора. Кронштейн має відступ від стіни 22 мм та діапазон діагоналі: 37"-86".
Кронштейн iTECH PLB-64 - це ідеальний вибір, коли на першому місці стоїть виняткова надійність і нема потреби в зайвих регулюваннях.
Характеристики:
- Діагональ: 37"-86"
- Навантаження: до 45 кг
- Відстань від стіни: 22 мм
- Відповідає стандартам VESA: 50x50, 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 600x200, 500x300, 400x400, 600x300, 500x400, 600x400 мм
Характеристики
| Виробник | ITech |
| Тип | фіксований |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Підтримувана діагональ | 54", 74.5", 77", 44", 79", 42", 39.5", 38", 40", 61", 53", 70", 65", 52", 64.5", 43", 49", 64", 40.5", 59", 48", 38.5", 47", 51", 81.5", 45", 42.5", 85", 37", 39", 55", 56", 75", 48.4", 82", 84", 58", 50", 46", 76, 80", 62", 76", 60", 63", 78", 86", 54.6", 47.6" |
| Призначення | для телевізора |
| Максимальна підтримувана діагональ | 86" |
| Матеріал | cталь |
| Відстань до стіни | 22 мм |
| Колір | чорний |
| Особливості | з бульбашковим рівнем |
| VESA | 400 x 200, 600 x 400, 500 x 400, 600 x 300, 500 x 500, 400 x 300, 300 x 300, 400 x 400, 500 x 300, 300 x 200, 200 x 200 |
Отзывы
- Комментарии