Кронштейн Gembird WM-55T-02
419 грн.
Кронштейн Gembird WM-55T-02, для телевізора, Тип - похилий, кількість ступенів свободи - 1, мінімальна підтримувана діагональ - 32", максимальна підтримувана діагональ - 55", VESA
| Артикул | WM-55T-02 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 838633 |
Описание
Настінне кріплення для телевізора (з нахилом), 32”-55”
- Ідеально розташуйте екран
- Легкий та похилий дизайн
Особливості:
- Настінне кріплення для РК-екрана з міцної сталі
- Підходить для більшості РК-телевізорів з діагоналлю екрана 32–55 дюймів
- Сумісний з VESA, макс. 400 мм x 400 мм
- Дозволяє нахил до 24 градусів
- Відстань до стіни: 53 мм
- Практичний вбудований бульбашковий рівень для ідеального вирівнювання
- Включає всі необхідні матеріали для монтажу
Характеристики
| Виробник | GEMBIRD |
| Тип | похилий |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Підтримувана діагональ | 54", 38", 44", 34", 40", 38.5", 53", 40.5", 39.5", 43", 39", 47", 42", 42.5", 52", 46", 48", 48.4", 51", 50", 55", 37", 45", 49", 32", 35", 47.6", 54.6" |
| Призначення | для телевізора |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Матеріал | cталь |
| Відстань до стіни | 53 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 1.54 кг |
| VESA | 300 x 300, 400 x 200, 200 x 200, 400 x 400 |
| Кут нахилу | +12°~-12° |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
