Кронштейн Gembird WM-42ST-02
69 грн.
Кронштейн Gembird WM-42ST-02, для телевізора, Тип - поворотно-похилий, кількість ступенів свободи - 3, мінімальна підтримувана діагональ - 23", максимальна підтримувана діагональ -
| Артикул | WM-42ST-02 |
| Гарантия | 12 |
| Код | 843327 |
Описание
Кронштейн Gembird WM-42ST-02, для телевізора, Тип - поворотно-похилий, кількість ступенів свободи - 3, мінімальна підтримувана діагональ - 23", максимальна підтримувана діагональ -
Характеристики
| Виробник | GEMBIRD |
| Тип | поворотно-похилий |
| Розміри | 415 x 230 x 278 мм |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кут повороту | +90°~-90° |
| Підтримувана діагональ | 38", 42", 38.5", 39.5", 40.5", 29", 40", 28.5", 37", 34", 27", 27.5", 25", 31.5", 23.8", 39", 23", 30", 23.6", 28", 35", 32", 26", 24" |
| Призначення | для телевізора |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Матеріал | cталь |
| Відстань до стіни | 56-415 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 2.14 кг |
| VESA | 200 x 200, 100 x 100, 200 x 100 |
| Кут нахилу | +3°~-10° |
Отзывы
- Комментарии
Загрузка комментариев...
