Кронштейн Charmount TV04T White
| Артикул | TV04T WHITE |
| Гарантия | 12 |
| Код | 719010 |
Описание
Кріплення настінне CHARMOUNT TV04T призначене для телевізорів з діагоналлю від 32 до 55 дюймів та вагою до 50 кг. Воно має можливість підтримувати стандарти VESA від 100 x 100 мм до 400 x 400 мм, що дозволяє використовувати його із широким спектром телевізорів. Кріплення виконане у білому кольорі, що допомагає вписатися в інтер'єр приміщення. Воно призначене для встановлення телевізора на стіну, забезпечуючи надійну та безпечну підтримку.
Характеристики
| Виробник | CHARMOUNT |
| Тип | похилий |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Підтримувана діагональ | 51", 42.5", 55", 50", 34", 48.4", 48", 46", 40", 42", 47", 49", 39", 40.5", 45", 37", 43", 39.5", 52", 38.5", 47.6", 35", 32", 54.6" |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Призначення | для телевізора |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Відстань до стіни | 55 мм |
| Колір | білий |
| VESA | 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 100 x 100, 300 x 300, 150 x 100, 100 x 150, 75 x 75, 400 x 200, 150 x 150, 400 x 300, 400 x 400, 100 x 200 |
| Кут нахилу | ±12° |
Отзывы
- Комментарии
